Największa gala grafikosfery!

Regulamin

Graphic Award 2015 (nagroda grafika roku) to gala, którą organizuje załoga Katalogu Grafików. Impreza ta ma na celu wyłonienie najlepszego szabloniarza z najlepszych, który zasłużył sobie na to miano pracując przez cały rok. Pragniemy jednak, aby impreza odbyła się bez zbędnych nieporozumień, a to może zapewnić nam jedynie poniższy regulamin. Bardzo prosimy wszystkich uczestników o to, aby dokładnie zapoznać się z jego treścią.

Prawa zgłaszania

1 § Blog może być zgłaszany tylko przez administratora. Chcemy uniknąć sytuacji, kiedy to redakcja zadecyduje w zamian za administratora strony o tym, iż dana szabloniarnia ma brać udział w akcji. Liczymy na to, że wykażecie się profesjonalizmem i punkt ten nie zostanie przez nikogo złamany :)
2 § Aby zgłoszenie o uczestnictwie danej strony zostało zaakceptowane, musi na niej widnieć co najmniej 5 postów. Nieuczciwym wobec innych byłoby, gdybyśmy pozwolili na to, że grafik, na blogu którego nie widnieje żadna praca, zajął jakieś miejsce w tymże konkursie. Mamy nadzieję, że wiecie co mamy na myśli :)
3 § Blogi prywatne zgłaszać można wyłącznie na podstronie PRYWATNE, a szabloniarnie tylko na podstronie SZABLONIARNIE. Pamiętajcie, że "porządek utrzymuje świat". Tu nawet nie chodzi o estetykę czy ład, ale o to, że poprzez tego typu podział obie strony są w stanie szybciej się odnaleźć. Wy nie musicie przeszukiwać całego bloga, a my mamy ułatwioną sprawę, jeśli chodzi o szufladkowanie blogów do danych kategorii.
4 § W podaniu należy uwzględnić:

  • adres bloga
  • nazwę bloga
  • autora/autorów
  • datę założenia*

5 § Na zgłoszonym blogu powinien widnieć banner naszej akcji bądź link prowadzący do tego bloga. Oferujemy dowolność, ponieważ nie każdy szablon dostosowany jest do tego, aby składać się z miliona obrazków. Warunkiem jest, aby wybrany przez was odnośnik do strony GA znajdował się na stronie głównej.
6 § Przekupywanie oraz 'żebranie o głosy' ludzi z zewnątrz jest zabronione! Historia nauczyła nas, że jest to szybki sposób na zdobycie dodatkowych punktów, ale za to jest oszukiwaniem samego siebie. W organizowanej przez nas gali chodzi o to, aby to publika wybrała najlepiej prowadzonego bloga roku. Myślimy więc, że uczciwa wygrana smakuje lepiej :)
7 § Za złamanie jakiegokolwiek paragrafu powyższego regulaminu grozi zawieszenie uczestnictwa w konkursie, a w ekstremalnych przypadkach (mamy nadzieję, że takich nie będzie) nawet wyrzucenie z grona przystępujących.

*mamy na myśli dzień, miesiąc oraz rok


Bannery akcjiSZABLON WYKONANY PRZEZ TYLER DLA BLOGA
http://graphic-award-2015.blogspot.com/